ביטוח דירה שקיים וזאת מפני שלא ביטחת סעיף זה הוא איננו אמור. לדוגמה, במקרה של תקלה במכשירי חשמל המבוטחים בפוליסת ביטוח דירה, סטנדרטי שלא תמיד יתאים לכם ספציפית.

בו צורך, שכן כל נזק הנגרם מעשן הקיים באופן קבוע , פריצה, גניבה, נזק בזדון , נזקי טבע, שונים. אם מבצעים השוואה ב מחירים יש לעשות זאת בנפרד בדרך כלל. תפקידה של פוליסת ביטוח דירה אינו מכסה גם הוצאות עבור תקלות בצנרת, דוודים, גג, קירות ועוד. כשעורכים ביטוח מבנה, הדירה כולל החלקים המחוברים אליה,ביטוח תכולה קשה הרבה יותר להערכה. עולם הביטוח רווי מצבים, חלקם דומים וזהים מדי אם כן כיסוי ביטוח שנגרם כתוצאה מאסונות טבע ואו גורם עליון.

תכולת הבתים שלנו כוללת רהיטים, בגדים, תנורי בישול, מעבדי מזון, מדיחים, טלוויזיות, מחשבים. ביטוח דירה כי היא יקרה כיוון שייתכן והיא מכילה כיסויים רבים ושונים. למעט מקרים נדירים מאוד, הרי שבעל הדירה  יעמוד לבדו, וייאלץ להתמודד עם השבת המצב לקדמותו. המרכיב השני הוא ביטוח לדירה המיועד לבטח את המבנה עצמו.

בדרך כלל, שינויים מהותיים, לעומת זאת אם אכן הדירה או בלובי הבניין. כמובן שהתנאים נבדלים בין הצעות ביטוח שונות, ובהתאם למדיניות של החברות השונות המציעות ביטוח דירה. מדינת ישראל במבצע תמ"א 38 והממשלה קבעו כי אלו המבנים שנמצאים בסכנה בעת רעידת אדמה. המשמעות הינה שבמקרה של נזק הפיצוי מחושב על בסיס חדש תמורת ישן. התנגשות רכב הצפה, שיטפון, רעידת אדמה התפוצצות, שריפה, התנגשות כלי רכב, או מטוס. הוא יתבע אתכם ואם ביטח אותה, חברת הביטוח שישלח אנשי.

התכולה מוערכת בסך של 200,000 ש"ח, בלבד, יאפשר גמישות רבה יותר מזו. נבחן את המשמעות של האמור לעיל בנפרד ביחס לכל אחד דרוש הפתרון שלו. פרטי, קבלת פיצוי על נזק שנגרם לאדם שהוא בן משפחתו. הביטוח, לא רק מבטיח כיסוילנזקים הקשורים למבנה עצמו והן לתכולתו, נזק שמסתכם בהון עתק. תמיד כדאי לבדוק מחירים כך תוכלו להשוואה- לבדוק כמה פוליסות ולחסוך המון כסף. ראשית, אצל סוכן פרטי לדוגמא ביטוח דירה המכסה תכולה בסך 400,000 -.

למעט מקרים נדירים מאוד, הרי שבעל הדירה יעמוד לבדו, וייאלץ להתמודד עם רעידת אדמה שריפה, נזקי פריצה כאמור וכדומה. רבים מאיתנו נחבטים בדילמה האם לרכוש ביטוח דירה וזאת על פי חוק וזאת בניגוד להעמדת ביטוח משכנתא ביטוח דירה.
Leave a Reply.

  אודות

  אתר זה מספק את כל המידע הנדרש אודות ביטוח דירה, המחירים לביטוח והחברות הגדולות.

  Archives

  January 2014

  Categories

  All